Gasten: Dit support center is voor hoteliers. Klik hier om contact met ons op te nemen.

Hoteleigenaren: Nieuw bij hoteliers.com? Klik hier voor productinformatie.

Wie is mijn accountmanager?

In dit artikel vindt u informatie over wie uw accountmanager is. Voor supportvragen kunt u altijd contact opnemen met support@hoteliers.com. Voor alle commerciele vragen over contracten en nieuwe producten, kunt u contact opnemen met de accountmanagers van uw regio.

 

Hotels in Nederland

Indien uw hotel in Nederland is gelegen, dan kunt u contact opnemen met de accountmanager van uw regio.

 

 

Noord-Holland Zuid of Zuid-Holland

Renske.jpg

 Renske Lieshout

 r.lieshout@hoteliers.com

 +31 6 1143 5090

 

 

Noord-Holland Noord, Drenthe, Friesland, Groningen of de Waddeneilanden

 Sander.jpg

 Sander van der Gracht

 s.vandergracht@hoteliers.com

 +31 6 5495 3903

 

 

Gelderland, Overijssel, Flevoland of Utrecht

 Tim.jpg

 Tim Spangler

 t.spangler@hoteliers.com

 +31 6 4602 5322

 

 

Limburg, Zeeland of Noord-Brabant

 Rob.jpg

 Rob Becker

 r.becker@hoteliers.com

 +31 6 5025 4544

 

 

 

 

Hotels in België, Frankrijk, Duitsland, Engeland en de Nederlandse Antillen

Indien uw hotel in België, Frankrijk, Duitsland of Engeland is gelegen, dan kunt u contact opnemen met de accountmanager van uw regio.

 

België, Frankrijk of Luxemburg

 Caroline.jpg

 Caroline de Looze

 c.delooze@hoteliers.com

 +31 6 5200 7347

 

 

Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland of Luxemburg

Maurits.jpg

 Maurits Seidl

 m.seidl@hoteliers.com

 +31 6 5278 5225

 

 

Engeland

Patrick.jpg

 Patrick Brand

 p.brand@hoteliers.com

 +31 6 4643 5420

 

 

Nederlandse Antillen of andere landen

Erwin1.jpg

 Erwin Kleiboer

 e.kleiboer@hoteliers.com

 +5999 671 6452

 

 

 

 

Mocht u een suggestie of vraag over dit artikel hebben, dan kunt u hieronder een reactie plaatsen. Mocht u een bug, klacht of een vraag hebben die specifiek voor u geldt, dan raden we u aan om ons een verzoek te sturen via "Een aanvraag indienen" bovenaan deze pagina.
Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Opmerkingen