Gasten: Dit support center is voor hoteliers. Klik hier om contact met ons op te nemen.

Hoteleigenaren: Nieuw bij hoteliers.com? Klik hier voor productinformatie.

Wie is mijn accountmanager?

In dit artikel vindt u informatie over wie uw accountmanager is. Voor supportvragen kunt u altijd contact opnemen met support@hoteliers.com. Voor alle commerciele vragen over contracten en nieuwe producten, kunt u contact opnemen met de accountmanagers van uw regio.

 

Hotels in Nederland

Indien uw hotel in Nederland is gelegen, dan kunt u contact opnemen met de accountmanager van uw regio.

 

 

Noord Holland (onder Alkmaar), Zuid Holland of Utrecht

 Renske Lieshout

 r.lieshout@hoteliers.com

 +31 6 5025 4544

 

 

Gelderland, Drenthe, Overijssel, Friesland, Groningen, Flevoland, Noord Holland (boven Alkmaar) of de Waddeneilanden

 

 Evelien van Hommert

 e.vanhommert@hoteliers.com

 +31 6 4602 5322

 

 

Limburg, Zeeland of Noord Brabant

 Rob.png

 Rob Becker

 r.becker@hoteliers.com

 +31 6 5025 4544

 

 

New business Nederland

 Sander.png

 Sander van der Gracht

 s.vandergracht@hoteliers.com

 +31 20 531 3333

 

 

 

 

Hotels in België, Frankrijk, Duitsland, Engeland en de Nederlandse Antillen

Indien uw hotel in België, Frankrijk, Duitsland of Engeland is gelegen, dan kunt u contact opnemen met de accountmanager van uw regio.

 

Wallonië, Frankrijk of Luxemburg

 h-ikoon.jpg

 Sales Support

 support@hoteliers.com

 +31 20 531 3333

 

 

Vlaanderen

 Rob.png

 Rob Becker

 r.becker@hoteliers.com

 +31 6 5025 4544

 

 

Duitsland

 Maurits Seidl

 m.seidl@hoteliers.com

 +31 6 5200 7347

 

 

Engeland

 Patrick Brand

 p.brand@hoteliers.com

 +31 6 4643 5420

 

 

Nederlandse Antillen

Erwin_Kleiboer.png

 Erwin Kleiboer

 e.kleiboer@hoteliers.com

 +31 20 531 3333

 

 

 

 

Mocht u een suggestie of vraag over dit artikel hebben, dan kunt u hieronder een reactie plaatsen. Mocht u een bug, klacht of een vraag hebben die specifiek voor u geldt, dan raden we u aan om ons een verzoek te sturen via "Een aanvraag indienen" bovenaan deze pagina.
Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Opmerkingen